הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

הברקה קריסטלית – הפתרון המבריק

כולנו רוצים ליהנות מריצוף נוצץ, כזה שמעניק לחלל כולו תחושה יוקרתית ומטופחת, נקייה ומרשימה מאוד. הבעיה היא שאנחנו לא תמיד יודעים איך להשיג את המטרה הזו, וכשהריצוף מתחיל להישחק אנחנו מיד שוקלים את החלופה היקרה והמורכבת ביותר – החלפת הריצוף. מצד שני אין לנו סיבה באמת טובה לעשות את זה. עם מכונת פוליש וצוות ניקיון מקצועי אפשר לבצע הברקה קריסטלית, והיא תהיה הרבה יותר יעילה. כך יחזור הברק לאריחים, וכך ייעלמו הכתמים, האבק והסדקים שנוצרו בקרקע לאורך השנים.

הברקה קריסטלית לאחר שיפוץ או בנייה

במקרים רבים הברקה קריסטלית היא הפתרון הנבחר לאחר שאנחנו מבצעים שיפוץ בבית או לקראת תום הבניה וקבלת המפתח לדירה. יש סיבה מאוד טובה לכך שהתהליך הזה נעשה דווקא בנקודת הזמן הזו, שכן כעת הריצוף מוכתם ומלוכלך, האבק מצטבר וגם הפועלים שעבדו במסירות השאירו לא מעט נסורת וכתמי צבע או טיח. הברקה קריסטלית היא תהליך מקצועי שמעלים את כל המזכרות הלא-אטרקטיביות הללו, ובסופו נקבל ריצוף מבריק ומרשים. לצורך כך יתבצע שימוש במכונה מיוחדת, שפועלת באופן מקצועי למען המטרה הנוצצת והחשובה.

איך ייראה הריצוף בסוף התהליך?

אם בחרתם לבצע הברקה קריסטלית הרי שאתם יכולים לצפות לתוצאות מצוינות, בוודאי אם תעשו זאת באמצעות חברת ניקיון ופוליש. החברה המקצועית תבטיח תוצאה נהדרת בזכות מכונת הפוליש המתוחכמת, בזכות הצוות המיומן ובעיקר בזכות חומרי הניקוי הטובים ביותר שיש. אנשים רבים בטוחים שיוכלו להגיע לתוצאה הזו בעצמם, והם מגייסים חומרים יקרים, מכשור מתקדם והמון אנרגיות כדי לקרצף ולשפשף את הריצוף. בפועל אין סיבה לעשות את זה, וזו גם לא בהכרח הדרך הטובה ביותר להגיע לתוצאות מושלמות. חברת ניקיון ופוליש תעשה את זה מהר יותר, יעיל יותר ובעיקר: פשוט הרבה יותר.

כך זה עובד

השלב הראשון בתהליך של הברקה קריסטלית הוא שלב הניקוי. כעת תיכנס לתמונה מכונת פוליש מיוחדת שתקרצף את האריחים ותסיר מהם את האבק הרב שהצטבר. מתחת לאבק הזה מסתתרת, כמובן, הרצפה המקורית שלכם, זו שאתם מכירים בזכות הברק והמראה הרענן. בשלב הבא יתבצע ניקוי יסודי גם בחריצים, שכן גם בהם מסתתרים לכלוך ואבק שאתם לא רואים (או מעדיפים להדחיק). רק לאחר מכן ימולאו האריחים, תימרח שכבה של חומר מבריק ולבסוף תימרח גם שכבת הגנה (סילר) שתאטום את הרצפות ותמנע מלכלוך חדש להצטבר. פתרון מבריק, לא?

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101