פוליש קריסטל

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

פוליש קריסטל – מה זה אומר?

ככל שהעסק מצליח גם התנועה במשרד גדלה. אתם מגייסים לקוחות, הצוות מתרבה ומעסק קטן של איש אחד אתם מגלים שאתם מנהלים היום צוות מרשים ומיומן. ברמה העסקית זוהי ללא ספק הצלחה גדולה, אבל ברמה הפרקטית יש לתנועה הזו השפעה לא מבוטלת על מראה הרצפות שלכם. הלכלוך המצטבר, הכיסאות שהזזתם בין משרדים והקפה שנשפך בדרך לחדר הישיבות, כל אלה גורמים לשחיקת הריצוף ולמראה הבלוי שלו. כדי להחזיר לו את הברק אתם לא צריכים להתאמץ יותר מדי, וזו הבשורה הנפלאה. פוליש קריסטל ישיג את המטרה, ומיד תגלו איך זה עובד וגם איך תעשו את זה נכון.

כך פוליש קריסטל יחזיר לכם את הברק

ישנן כיום שיטות שונות לביצוע פוליש לרצפה, ואחת הוותיקות והמוכרות היא שיטת הווקס (שעווה). יש לה יתרונות שונים כמו התוצאה הלא-רעה-בכלל והמחיר האטרקטיבי. מצד שני יש לה שני חסרונות משמעותיים. ראשית, הריצוף עשוי להיות מעט חלקלק לאחר המריחה, מה שעשוי להוות סכנה (בוודאי בבתים שבהם גרים ילדים קטנים). שנית, זוהי שיטה שמחזיקה מעמד זמן קצר יחסית, ועד שנה במקרה הטוב. משרדים שבהם התנועה רבה כדאי שיקפידו על ביצוע פוליש קריסטל, שיטה מעט יותר יקרה אבל הרבה יותר חכמה. כך הרצפה תיראה מבריקה ונקייה, והתוצאה תישמר לאורך זמן. אם תבצעו פוליש קריסטל בעזרת חברה מקצועית תקבלו פתרון מדויק להפליא.

איך זה עובד?

התהליך של פוליש קריסטל מורכב מכמה שלבים, כאשר הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא ניקיון יסודי לאריחים. כדי שהרצפה תהיה נקייה וגם תיראה כזו מתבצע ליטוש וניקוי יסודי ועמוק. חברת פוליש תשתמש בשלב זה במכונת ליטוש שתאפשר להגיע לתוצאה טובה מאוד. בשלב הניקוי יוחדרו אל האריחים גם חומרי ניקוי חזקים מאוד, והם אלה שמקנים להם את המראה המבריק והרענן. לאחר שלב זה ייאטמו החריצים שבין אריחי הריצוף, ואתם יכולים בוודאי לשער מה המשמעות: מראה חלק ומבריק, נקי ומרשים להפליא. זה קורה בזכות ציוד מתקדם, ניסיון ומקצועיות, או בפשטות – באמצעות חברת פוליש מיומנת.

טיפ לבחירת חברת פוליש

כדי שתוכלו להגיע אל התוצאה הזו וכדי שתכניסו למשרד שלכם את הברק והניקיון שאתם משתוקקים להם כל כך, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת פוליש. חברה מקצועית עם ניסיון רב, צוות אמין ורמת שירות גבוהה, היא חברה שמעניקה שירותי פוליש קריסטל או וקס לצד שירותי ניקיון משרדים באופן שוטף. היום זו פשוט הדרך הטובה ביותר לשדרג את מראה המשרד ולהפוך את סביבת העבודה שלכם ושל העובדים לסביבה מזמינה וכיפית שגם האורחים ישמחו להגיע אליה.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101