הברקת רצפות

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

הברקת רצפות – טיפול תקופתי הכרחי

לצד הניקיון השבועי של הבית, זה שכולל את הספונג'ה ואת הטיפול באבק שהצטבר על המדפים, אנחנו צריכים להשקיע מפעם לפעם קצת יותר. זה קורה לקראת החג, עם תום שיפוץ הדירה או פשוט כשאנחנו מבינים שהריצוף היפהפה שלנו כבר לא נראה אותו הדבר. אין סיבה שנמהר להחליף אותו, ועם הפתרון הפשוט והחסכוני יותר זה גם מתבקש שלא נעשה את זה. הפתרון היעיל הזה הוא הברקת רצפות, תהליך שהופך את הריצוף הקלאסי והיפה שלכם לנקי ומבריק יותר. זה התהליך שמחזיר לו את המראה הרענן שאבד לו לאורך הדרך ומעלים את הכתמים שהצטברו על הרצפות.

הברקת רצפות – איך זה עובד?

באופן כללי ניתן לבצע הברקת רצפות בכמה דרכים, כאשר הדרכים הקלאסיות היא באמצעות הברקה קריסטלית. בשיטה הזו מתבצע ניקיון יסודי מאוד של הריצוף, ועם  מכונת פוליש מתוחכמת ניתן להסיר את האבק ואת הכתמים העקשנים שהצטברו במרוצת השנים. השיטה הזו מחזירה לאריחים את הניצוץ ואת הברק, וללא סכנת החלקה אנחנו נהנים מבית אלגנטי ומרשים יותר. דרך נוספת היא פוליש וקס, שכולל לא רק ניקיון של הבית אלא גם שכבת שעווה שמחזקת את המראה המבריק והנחשק. עם זאת, פוליש וקס יתאים לאריחים מאוד מסוימים, בעוד שיש יתנגד למריחת השעווה ויגיב אליה רע למדי. מי שמקפיד לבצע הברקת רצפות באמצעות חברה מקצועית יכול להית רגוע בהקשר הזה, משום שבעלי המקצוע המנוסים יידעו להמליץ על הפתרון האידאלי והנכון ביותר עבורכם.

הברקת רצפות היא פשוט פתרון מבריק

אם הריצוף שלכם חשוב לכם, ובכל בית או משרד יש לו חשיבות אדירה והשפעה רבה על מראה החלל כולו, הברקת רצפות היא הצעד המתבקש. היתרון הגדול שלה הוא שאין שום סיבה לחזור על הפעולה לעתים קרובות מדי, משום שהתוצאה שהיא מספקת היא תוצאה מצוינת שמחזיקה זמן רב. כך היא מעניקה לכם את הבסיס הנוצץ והמרשים, אותו תמשיכו לתחזק עם פעולות הניקיון השגרתיות שלכם מדי שבוע או שבועיים. בהתאם לשיטת העבודה שבה בחרתם ובהתאם למקצועיות ולדיוק של חברת הפוליש והניקיון שלכם, כך תוכלו ליהנות מהתוצאות לאורך זמן ולבצע הברקת רצפות שוב רק לאחר שנה או שנתיים.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101