פוליש לבית

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

פוליש לבית – למה זה חשוב כל כך?

אריחי הריצוף שבחרנו בקפידה רבה לפני שנים, כשעברנו אל הדירה החדשה, מתחילים להישחק. זה קורה משלל סיבות אפשריות, דרך אגב. זה יכול לקרות משום שלאורך הדרך הצטברו על האריחים לכלוך וכתמים, אולי הרהיטים שהועברו מצד לצד השאירו את חותמם, והריצוף במשרד נשחק בעקבות התנועה הערה שמעידה אמנם על עסקים מוצלחים – אבל גם על ריצוף שזקוק לתשומת לב. אחת הדרכים היעילות והטובות ביותר להתמודד עם המצב הזה היא באמצעות פוליש לבית, פתרון שיאפשר לכם לרענן את הריצוף ולחדש את המראה שלו. כמובן שלפני קבלת ההחלטה ולפני שתזמינו חברת ניקיון מקצועית לביצוע פוליש לבית, חשוב שתבינו מה זה אומר ואיך בוחרים חברת פוליש מתאימה.

מה הוא בעצם פוליש לבית?

כדי להגדיר זאת בפשטות, פוליש לבית הוא תהליך מדויק מאוד שמאפשר לנו להעלים כתמים וסדקים, לכלוך ואבק. כל אלה מתרחשים, כאמור, באופן טבעי לחלוטין ולאורך השנים. זה לא אומר שאנחנו צריכים לקבל את המצב או להחליף את הריצוף כולו כאשר זה קורה. במקום זאת, פוליש לבית הוא מהלך יעיל ומדויק הרבה יותר. בשיטה הזו אנחנו נהנים מריצוף מבריק בלי שנקרצף או נשפשף. כל מה שאתם באמת צריכים זה חברת ניקיון ופוליש המתמחה בכל סוגי הפוליש לבית. כך תוכלו גם לבחור את הדרך הנכונה, ואת השיטה המתאימה לסוג הריצוף שלכם.

סוגי פוליש לבית

באופן כללי אפשר להצביע על שני סוגי פוליש לבית: וקס או קריסטל. לכל שיטה יש יתרונות משלה, כאשר היתרון המרכזי של פוליש קריסטל הוא יתרון המחיר. בפשטות, זוהי הדרך הזולה יותר להבריק את הבית, והיא כוללת שימוש במכונת פוליש, קרצוף יסודי על הריצוף והשלמת הפעולה עם חומר מבריק שמבוסס – ניחשתם נכון – על שעווה (וקס). עם זאת, החיסרון של השיטה הזו הוא שהיא קצת פחות עמידה, מה שאומר שלא תצטרכו לחכות יותר מדי עד לפעם הבאה שתחזרו על סוג זה של פוליש לבית. לעומת זאת, פוליש קריסטל הוא עמיד יותר וגם מרהיב מאוד. שיטה נוספת היא פוליש אקרילי, אם כי היא איננה מקובלת בדירות פרטיות אלא דווקא במפעלים גדולים או בחדרי שרתים, לדוגמה. כדי שתוכלו לבחור את הפתרון הנכון באמת עבורכם, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון ופוליש שתעשה את העבודה טובה יותר.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101