פוליש לרצפה

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

שלוש סיבות לבצע פוליש לרצפה

ריצוף נקי משפיע באופן ברור על מראה המשרד והבית, ואם נודה באמת – גם כשאנחנו שוטפים את הרצפה מדי שבוע היא לא תמיד נראית נקייה. זה לא אומר שאנחנו לא עושים את המוטל עלינו, זה בעיקר מעיד על ריצוף שעבר לא מעט תלאות לאורך השנים. במשרדים ובבתי עסק הסיכוי שהריצוף יישחק מהר יותר הוא גבוה יותר. זאת משום שאנשים רבים מגיעים לבקר אותנו מדי יום, העובדים מתרוצצים מצד לצד, והשחיקה נראית קרובה מתמיד. כדי להתמודד עם הבעיה הזו אפשר ואף מומלץ לבצע פוליש לרצפה, ויש לשיטה הזו לא מעט יתרונות. שלושה מהם – לפניכם.

1 – ניקיון יסודי

לפי הכל, פוליש לרצפה הוא הדרך האידאלית להבטיח לעצמנו ריצוף שנראה נקי, והוא גם באמת כזה. ביצוע פוליש לרצפה באמצעות צוות מקצועי עם ציוד מתקדם הוא המהלך שיאפשר לנו להגיע בראש שקט למשרד מצוחצח מדי יום. כמובן שלא מדובר בתחליף לניקיון השוטף של המשרד, אבל גם שטיפה מהירה של הרצפה תקנה לה מראה רענן ומבריק הרבה יותר. חשוב לזכור שישנם סוגים שונים של פוליש לרצפה, והבולטים בהם הם פוליש וקס וקריסטל (או אקרילי למפעלים, לחדרי שרתים ולמגוון צרכים נוספים). כדי לבחור את סוג הפוליש האידאלי מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית ומיומנת שתבחן את תנאי השטח ותציע פתרון מדויק.

2 – פוליש לרצפה מהיר יותר

ביצוע פוליש לרצפה מחייב לא מעט זמן ואנרגיות, ואם אתם מתעקשים לעשות את זה לבד אתם עשויים לגלות שמדובר בפרויקט מורכב למדי. כדי לעשות את זה בעצמכם תצטרכו לפנות כמה שעות (במקרה הטוב), ללבוש את בגדי העבודה ולהכין את גופכם למאמץ פיזי לא מבוטל. בזמן הקרוב תקרצפו ותשפשפו, מה שאולי יחזק את הכושר ואת שרירי הידיים שלכם, אבל יגבה מכם זמן יקר ולא מעט אנרגיות. חברת פוליש וניקיון חוסכת לכם את כל האנרגיות המיותרות.

3 – תוצאה שמחזיקה לאורך זמן

לבסוף, זכרו שרק פוליש לרצפה המתבצע באמצעות חברת ניקיון ופוליש איכותית, הוא פוליש שתוצאותיו יחזיקו מעמד. מגיע לכם ליהנות מהריצוף הנקי במשך תקופה ארוכה, בלי שתצטרכו לחזור על הפעולה או לשלם הון עתק על החלפת הריצוף רק משום שהוא נראה שחוק. שכבת ההגנה שתימרח על הרצפה בסוף התהליך היא זו שתבטיח לכם את התוצאה הזו. כך תוכלו להישען לאחור וליהנות מסביבת עבודה מטופחת ומזמינה בלי שתצטרכו לעבוד קשה מאוד בשביל זה, ובלי שתצטרכו לחזור על המהלך שוב בתקופה הקרובה.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101