פוליש וניקיון

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

כך מתבצע חידוש מדרגות

אנחנו משקיעים לא מעט בניקיון הדירה או המשרד, וגם בלובי ובשטחים המשותפים, או לפחות באלה שאנחנו רואים לעתים קרובות מאוד. אלא שיש אזור אחד שקל לנו לשכוח, ומאוד קל לנו לזנוח: חדר המדרגות. במבנים משותפים רבים, וגם במגדלי משרדים, ניתן למצוא לא פעם חדרי מדרגות מטונפים, עם מדרגות דהויות וסדוקות ועם מראה מיושן ולא מאוד נעים. הבשורה הטובה היא שלצורך חידוש מדרגות אתם ממש לא צריכים לתכנן את החלפת הריצוף. למעשה, ישנה דרך הרבה יותר פשוטה לעשות את זה, ועם חידוש מדרגות באופן מקצועי, עם מכשור מתאים ובדיוק מרבי, אפשר להגיע לתוצאה מבריקה. איך בדיוק זה עובד – מיד תגלו.

חידוש מדרגות – כך עובד התהליך

כדי לבצע חידוש מדרגות אתם צריכים, בעיקר, חברת ניקיון מקצועית. בשלב הראשון החברה תבצע ניקוי יסודי של כל אותם כתמים ואבק שהצטברו בחדר המדרגות במשך תקופה ארוכה מדי. זה יקרה באמצעות מכונה מקצועית ומיוחדת שיכולה לנצח כל כתם, גם את הוותיקים והעקשניים ביותר. לאחר הניקיון היסודי ימולאו הסדקים והחורים, וכך ייראו המדרגות חלקות ומזמינות הרבה יותר, חלק בלתי נפרד מהשגת המטרה הסופית: ריצוף מרשים ואלגנטי. לבסוף, ובמידת הצורך, ייצבעו המדרגות כדי להשלים את המראה החלק והנעים ביותר. חידוש מדרגות באמצעות חברת ניקיון מקצועית הוא צעד חכם ויעיל מאוד, בעיקר משום שחברה טובה שדואגת לצרכי הדיירים או בעלי העסקים במבנה תדע להנחות את דיירי הבניין ולהדריך אותם כיצד לשמור על התוצאה המרשימה לאורך זמן.

כיצד מתבצע חידוש מדרגות?

באופן כללי חידוש מדרגות יתבצע באחת משתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת כוללת אבן יהלום המאפשרת קרצוף יסודי של הרצפות ושפשוף של כל שכבת לכלוך או אבק. בסוף תהליך זה הריצוף יישאר מבריק ונעים לאורך זמן. דרך נוספת היא לחדש את חדר המדרגות עם דיסק מיוחד שמציע רמת ניקיון גבוהה עוד יותר. השיטה הזו אידאלית לחדרי מדרגות מיושנים שצברו לכלוך רב. כל שיטה יכולה להתאים, השאלה החשובה באמת היא מה נכון למצב המדרגות שלכם ולמטרות שהגדרתם. חברת ניקיון כמו חברת קליניקס, עם ניסיון עשיר וצוות מיומן, היא זו שתוכל לעזור לכם למצוא את התשובה הטובה לשאלה הזו.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101