פוליש וניקיון

rrr1

צרו איתנו קשר

captcha

חידוש מרצפות – פתרון חסכוני ופשוט

הריצוף שלכם נראה מיושן וגם די מלוכלך. זה קורה עם הזמן, כשהאריחים מתעייפים, נשחקים או מתבלים. במשרדים זה עשוי לקרות אף מהר יותר מאשר בדירה הפרטית בשל התנועה הערה ברחבת העסק. אם עד עכשיו שקלתם להחליף את הריצוף לחלוטין, הגיע הזמן שתגלו פתרון יעיל ופשוט יותר, שיעלה לכם הרבה פחות: חידוש מרצפות. התהליך של חידוש מרצפות הוא גם הרבה יותר נקי וגם הרבה יותר חסכוני – במקום לפרק את הריצוף הישן, להרכיב את החדש ולהשקיע הון תועפות וזמן יקר אתם פשוט מזמינים חברת ניקיון מקצועית ומגלים עד כמה המשימה יכולה להתבצע במהירות מפתיעה.

כך מתבצע תהליך של חידוש מרצפות

מאחר והבעיה המרכזית עם הריצוף הנוכחי היא שהוא מיושן או בלוי, הצעד הראשון הוא לבצע ניקיון יסודי. חברת פוליש וניקיון, המתמחה בתהליך של חידוש מרצפות כמו קליניקס, תבצע בשלב ההתחלתי ניקוי מעמיק להעלמת הכתמים והלכלוך שהצטברו על גבי האריחים במשך הזמן. זהו שלב קריטי, שהרי המטרה העיקרית שלנו היא להחזיר לריצוף את המראה הנקי והחדש, זה שהיה לו כשהורכב לראשונה. זהו תהליך שמתבצע באופן מקצועי על ידי חברת פוליש וניקיון מיומנת, וכבר בסוף שלב זה תגלו שהדירה או המשרד שוב נוצצים ומבריקים.

מתי נבצע חידוש מרצפות?

אפשרות אחת היא לבצע חידוש מרצפות בעקבות שחיקה ובלאי טבעיים. אם אתם רוצים לחדש את מראה הבית או לרענן את המשרד אתם לא צריכים להחליף את האריחים, אלא פשוט ללטש את אלה הקיימים ולהעניק להם מראה נקי יותר. הריצוף הישן נראה קלאסי ומיוחד, ולאחר ניקוי יסודי ושכבת הגנה הוא יחזור להיראות רענן כפי שנראה פעם, בתחילת הדרך – והוא גם יישאר כך לאורך זמן. חידוש מרצפות הוא פתרון מצוין גם כאשר סיימתם לבנות בית חדש או לשפץ את הישן. סביר להניח שלאחר השיפוץ הריצוף נשרט או הוכתם, וזה השלב שבו ניישר את האריחים, ננקה אותם היטב ונקנה להם מראה חלק ואחיד.

חידוש מרצפות מדי תקופה

באופן כללי מומלץ לבצע חידוש מרצפות מדי שנה עד שלוש (בתלות באיכות העבודה ובסוג החומרים כמובן). זאת משום שבזמן הזה הריצוף שלכם צובר אבק, הלכלוך מצטבר גם הוא, והאריחים עשויים להישחק שוב. בתהליך מקצועי ומדויק, עם חברה מנוסה וצוות מיומן, אתם יכולים להעלים את הכתמים ואת הלכלוך, לטפל בפגמים השונים ולחזור ליהנות מריצוף שנראה חדש לחלוטין, רענן, מבריק ונוצץ.

נשמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך!

צרו איתנו קשר

0101